Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!

Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!
Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!
Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez shquhet për stilin e sa unik. Jo rrallë herë ajo madje është edhe frymëzim për gjeneratat e ndryshme.

E veshur e gjitha me “Gucci” ajo shkëlqen e gjitha, shkruan Indeksonline.

Ndonëse 48- vjeçare ajo ka arritur të mbahet në formë të mirë, dhe edhe më tej po befason me fizikun e saj.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/