Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!

Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!
Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!
Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për mrekulli!

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez shquhet për stilin e sa unik. Jo rrallë herë ajo madje është edhe frymëzim për gjeneratat e ndryshme.

E veshur e gjitha me “Gucci” ajo shkëlqen e gjitha, shkruan Indeksonline.

Ndonëse 48- vjeçare ajo ka arritur të mbahet në formë të mirë, dhe edhe më tej po befason me fizikun e saj.


Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/