Jennifer Lawrence e mrekullueshme në rozë

Jennifer Lawrence e mrekullueshme në rozë
Jennifer Lawrence e mrekullueshme në rozë
Jennifer Lawrence e mrekullueshme në rozë

Jennifer konsiderohet si një nga aktorët më sensuale dhe me bukuri shumë të pastër në Hollywood.

Elegant morning: Jennifer Lawrence was honored on Wednesday morning in Los Angeles. The actress was the recipient of the Sherry Lansing Leadership Award at The Hollywood Reporter's annual Power 100 breakfast

Aq e thjeshtë në stil dhe aq e bukur, Jennifer po vazhdon që të qëndroj në aktoret më të kërkuara sipas ‘The Hollywood Reporter’.

Her big chat: In her wide-ranging interview, Jennifer told Oprah Winfrey that movie mogul Weinstein was 'paternal' toward her most of the time, though they had their issues

Së fundi ajo është shfaqur me fustan ngjyrë roze kombinuar me detaje të zeza kurse flokët e saj dukeshin shumë bukur ashtu të kapura sikur ‘pakujdes’.

Her HR look: Lawrence was feminine in her Philosophy di Lorenzo Serafini dress that had ruffles on the bottom and a conservative neckline that buttoned up to the top

Jennifer komentohet shumë edhe për jetën private dhe lidhjet e dashurisë kurse ai e ka në krah mund të konsiderohet si njeri shumë me fat.

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/