Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!

Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!
Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!
Ja si po e feston Zanfina ditën e të dashuruarve!

Zanfina Ismaili akoma vazhdon ta mbaj statusin e saj “single”, shkruan “Kosovarja”.

Por, ajo është kujdesur që fansave të saj të dashur, t’iu sjell në këtë ditë të shënuar për dashurinë, një foto nga vetmia e saj.

Zanfina në këtë foto vërtet duket shumë bukur, ajo në dorë ka një gotë vere, ndërsa të veshur ka një fustan të zi.

Foto është shumë artistike dhe tregon shumë më shumë sesa fjalët.

Shikojeni Zanfinën tani./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/