Ja si janë dukur yjet shqiptare në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

Ja si janë dukur yjet shqiptare në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar
Ja si janë dukur yjet shqiptare në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar
Ja si janë dukur yjet shqiptare në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu, shkruan lajmi.

Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti ka ftuar kolegët e tij, disa prej të cilëve nuk përtuan dhe e ‘kallën’ atmosferën.

Shyhrete Behluli, Blero, Afrona, Afrim Muçiqi, Meda dhe bashkëshortja e tij, Labinot Gashi ishin vetëm disa nga të ftuarit e mbrëmshëm.

E si janë dukur ata, i keni në fotot më poshtë. 

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/