Ja si i kundërpërgjigjet Sinan Vllasaliu Robert Berishës (Foto)

Ja si i kundërpërgjigjet Sinan Vllasaliu Robert Berishës (Foto)
Ja si i kundërpërgjigjet Sinan Vllasaliu Robert Berishës (Foto)
Ja si i kundërpërgjigjet Sinan Vllasaliu Robert Berishës (Foto)

Robert Berisha e ka shfrytëzuar shumë ndarjen nga Sinan Vllasaliu. Roberti për 20 vite e ka përcjell këngëtarin e famshëm dhe pas gjithë këtyre viteve e përvojës, duket se nuk ka mbetur diçka e bukur, shkruan "Kosovarja".

Këngëtari Robert Berisha së fundi prapë foli në lidhje me arsyet e prishjes së bashkëpunimit me Sinanin.

Tha, se është ndjerë i mashtruar, shkruan "Kosovarja".

Ndërkohë, e paralajmëroj videoklipin e këngës së re që është në duet me Noren, bashkëshorten e tij.

E, Vllasaliu deri më tani ende nuk ka reaguar në lidhje me deklaratat e Robertit. Ai, thjeshtë është kundërpërgjigjur me një foto me mikrofon në dorë, duke thënë se të këndosh është ndjenjë e mrekullueshme, shkruan "Kosovarja".

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/