Ja si duket me bikini supermodelja Irina Shayk

Ja si duket me bikini supermodelja Irina Shayk
Ja si duket me bikini supermodelja Irina Shayk
Ja si duket me bikini supermodelja Irina Shayk

Supermodelja e famshme, Irina Shayk po kalon ditë të mira në një vend bregdetar.

Shayk duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim pas angazhimeve të shumta, shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar me bikini, dhe padyshim që duket shumë seksi.

Kujtojmë se muaj më parë, Shayk është bërë nënë për herë të parë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/