Ja si dukej nëna e Getit kur ishte e re, e dobët dhe me flokë të zeza!

Ja si dukej nëna e Getit kur ishte e re, e dobët dhe me flokë të zeza!
Ja si dukej nëna e Getit kur ishte e re, e dobët dhe me flokë të zeza!
Ja si dukej nëna e Getit kur ishte e re, e dobët dhe me flokë të zeza!

Florije Kelmendi Selimi është nëna e reperit Getoar Selimi, shkruan “Kosovarja”.

Interesimi i fansave të së birit dhe rejës së Florijës për ta njohur u shfaq dukshëm pas dasmës së tyre.

Florija një zonjë e vej, në dasmën e së birit shkëlqeu. Këtë e vunë re të gjithë. Ajo dukej shumë e re në moshë dhe e shëndetshme e mjaftë e bukur.

Por, të gjithë keni dëshirë të dini nëse Florija ishte e tillë edhe kur ishte e re.

Epo, jo ajo në rininë e saj ishte një femër krejt tjetër. Në një imazh që ne e siguruam, Florija duket zeshkane, e dobët dhe shumë ndryshe nga se e njohim tani.

Në këtë foto shihet se Florija edhe kur ka qenë e re, ishte e hareshme dhe kishte dëshirë që të vallëzonte nëpër ahengje të ndryshme. Me gjasë edhe këtë foto e ka shkrepur sa ka qenë duke vallëzuar në ndonjë aheng familjar.

Dhe, ja shikojeni Florijën se si dukej dikur./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/