Ja me çfarë gjesti provokojnë motrat Kardashian!

Ja me çfarë gjesti provokojnë motrat Kardashian!
Ja me çfarë gjesti provokojnë motrat Kardashian!
Ja me çfarë gjesti provokojnë motrat Kardashian!

Ato janë femrat më të ndjekura dhe më të komentuara në gjithë botën.

Jeta e tyre luksoze, linjat trupore, por edhe pjesa personale kanë bërë që ato të jenë gjithnjë në krye të mediave rozë.

Bëhet fjalë për motrat Kardashian, të cilat shquhen për pozat provokative.

Së fundmi ato vijnë me një fotografi, ku shfaqen tejet seksi bashkë me nënën e tyre, ndërsa të gjitha kanë ngritur gishtin e mesit.

Kjo fotografi është realizuar në festën e ditëlindjes së Kylie-t.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/