Ja ku po kënaqet Ermali pa Arianën

Ja ku po kënaqet Ermali pa Arianën
Ja ku po kënaqet Ermali pa Arianën
Ja ku po kënaqet Ermali pa Arianën

Ai është ndër këngëtarët i cili me sukses e vazhdoi karrierën dhe hapat e babait të tij të cilin e duan shumë gjenerata, shkruan Kosovarja.

Është i komentuar si për arritjet e po ashtu edhe për jetën private, në të cilën ndiqet çdo hap.

E kësaj radhe ndryshe nga xhirimet dhe obligimet e shumta si çdo artist në fundvit, e shohim pak më ndryshe, duke u relaksuar në një pishinë luksoze.

Edhe pse është shumë i lidhur për familjen, gjegjësisht për bashkëshorten, kësaj here shihet se i është nevojitur pak kohë vetëm, të paktën kështu flet postimi i tij./Kosovarja/


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/