Ja çka i thonë Labit disa muaj pas martesës

Ja çka i thonë Labit disa muaj pas martesës
Ja çka i thonë Labit disa muaj pas martesës
Ja çka i thonë Labit disa muaj pas martesës

Martesa e tij u bë hit, u komentua nga i madh e i vogël, e kësaj i parapriu disi edhe vetë moderatori, i cili në dasmë kishte ftuar edhe fotograf e kamera, shkruan "Kosovarja".

Çdo moment u fiksua e plasua me të shpejtë në mediat online, duke e shndërruar dasmën e Labinot Gashit në senzacion për disa ditë.

Labi i dha fund beqarisë duke u martuar me Qëndresën, me të cilën ishte prej kohësh në lidhje, shkruan "Kosovarja".

E, edhe disa muaj pas dasmës së martesës, Labin vazhdojnë ta urojnë poshtë secilës foto që poston në rrjete sociale. Dhe, kështu duket sikur kulmi i suksesit për të ishte pikërisht akti i martesës.

Meçe është kështu, urime edhe një herë! /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/