Ja çka bën në orët e vona të natës Adea Pula për tu dukur bukur!

Ja çka bën në orët e vona të natës Adea Pula për tu dukur bukur!
Ja çka bën në orët e vona të natës Adea Pula për tu dukur bukur!
Ja çka bën në orët e vona të natës Adea Pula për tu dukur bukur!

Adea Pula njihet si këngëtarja e dashur për fëmijë në të kaluarën.

Por, epiteti i saj ndryshoj kur ajo u rrit, e edhe pse tani nuk është aktive në muzikë, ajo merr vëmendjen me pamje e saj, shkruan ORAvip.

Konsiderohet si njëra ndër vajzat më të bukura dhe më atraktive në vendin tonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E përmes një postimi në Instagram ajo ka treguar se ushtron në fitnes deri në orët e vona.

Duket se Adea Pula “vuan” që të duket e bukur.


Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/