Ja cilin miss e ka kunatë prezantuesja e "RTK"-së Fitore Rexhepi

Ja cilin miss e ka kunatë prezantuesja e
Ja cilin miss e ka kunatë prezantuesja e
Ja cilin miss e ka kunatë prezantuesja e "RTK"-së Fitore Rexhepi

Albina Hashani njihet si "Miss Kosova", si një ndër vajzat më të bukura në vend që e fitoj kurorën e ëndërruar, atë të "Miss Kosovës".

Hashani është ndër të paktat bjonde që ka arritur ta fitoi çmimin e më të bukurës në vend.

Albina ka kohë që është tërhequr nga jeta publike, ani pse ajo ka studiuar për dizajn të modës dhe punën si stiliste. Megjithatë, Albina Hashanit vërtet nuk i pëlqen të ekspozohet, shkruan "Kosovarja".

Ish missi dhe tashmë dizajnerja e modës, është nënë e dy fëmijëve dhe portreti i saj familjar duket mjaftë i bukur.

Ndryshe, a e dinit se Albina Hashani është kunatë me prezantuesen e njohur Fitore Rexhepi? /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/