Ja çfarë thotë Merita për vajzën e saj e cila sot ka mbushur një muaj

Ja çfarë thotë Merita për vajzën e saj e cila sot ka mbushur një muaj
Ja çfarë thotë Merita për vajzën e saj e cila sot ka mbushur një muaj
Ja çfarë thotë Merita për vajzën e saj e cila sot ka mbushur një muaj

Moderatorja Merita Sekiraqa dhe regjisori Blerdi Malushi sot një muaj u bënë prindër për herë të parë, duke sjell në jetë një vajzë të bukur e të shëndetshme, të cilën e quajnë Nina, shkruan “Kosovarja”.

Nina sot ka mbushur plot një muaj, ndërsa është nëna e saj Merita ajo e cila vajzën e ka fotografuar dhe më pas këtë foto e ka hedh në instagram.

Në foto shihet Nina e veshur bukur dhe me një buzëqeshje të engjëllore.

Ndërsa foton ën fjalë Merita e shoqëron me këto fjalë: “Sot i bera 1 muaj! E vesha fustanin qe ma bleve ti DUA, per t’a uruar ditelindjen tende te 3-te”. Duke aluduar se Nina po i uron datëlindjen një familjareje të saj./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/