Ja çfarë po bëjnë Gold AG dhe Leonora Jakupi

Ja çfarë po bëjnë Gold AG dhe Leonora Jakupi
Ja çfarë po bëjnë Gold AG dhe Leonora Jakupi
Ja çfarë po bëjnë Gold AG dhe Leonora Jakupi

Gold AG njëri ndër reperët më produktiv që kemi ne, në anën tjetër Leonora Jakupi njihet si njëra ndër këngëtaret tona e cila edhe përskaj viteve që ka në skenën muzikore, është mjaftë aktive me këngë e klipe të reja, shkruan “Kosovarja”.

Në shumë televizione kanë filluar xhirimet festive të vitit të ri. E në një foto që ne do ua sjellim sonte që ta shihni, janë Goldi dhe Leonora të rrethuar me shumë këngëtarë të tjerë.

Në skenë vërehen dyshja në fjalë shumë afër njëri-tjetrit. Si duket kanë përgatitur bashkë ndonjë këngë për këto xhirime.

Xhirimet e këtij programi festiv, janë të emisionit “Op Labi party”. E deri sa ky emision të emitohet që ta kuptojmë nëse kanë sjell ndonjë këngë bashkë Gold AG dhe Leonora Jakupi. Ne iu lëmë që ta shihni këtë foto ku vërtet po të kishin ndonjë këngë së bashku kjo dyshe e famshme, do ishte shumë interesante./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/