Ja çfarë foto i dërgon gruaja Naser Rafunes

Ja çfarë foto i dërgon gruaja Naser Rafunes
Ja çfarë foto i dërgon gruaja Naser Rafunes
Ja çfarë foto i dërgon gruaja Naser Rafunes

Aktor prej shumë vitesh, i dëshmuar shumë herë. Në secilin rol jep shumë nga vetja dhe e realizon në mënyrë fantastike, shkruan "Kosovarja".

Naser Rafunen e kemi parë të angazhuar në disa seri televizive dhe rolet e tij gjithmonë e kanë marrë vëmendjen e merituar, e kjo falë përkushtimit dhe profesionalizmit të tij.

Rafuna së fundi është mjaftë i pëlqyer me rolin e "Xhek Setres" në serialin "Çka ka shpija".

Ai, është mjaftë i përkushtuar edhe si bashkëshort e baba. Aktori shpesh e tregon edhe dashurinë që ka për të shoqen. Në një postim, ai tregon se çfarë foto i dërgon e shoqja, bashkë me djalin e vogël, shkruan "Kosovarja".

Sa ëmbëlsi në një foto. Apo?/Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/