Ja çfarë e bën Tunën me qeshë kaq shumë

Ja çfarë e bën Tunën me qeshë kaq shumë
Ja çfarë e bën Tunën me qeshë kaq shumë
Ja çfarë e bën Tunën me qeshë kaq shumë

Është një nga personazhet që diskutohet më së shumti nga mediat rozë. Krejt kjo falë jetës private e cila ofron material të bollshëm.

Fjala është për këngëtaren e njohur Tuna e cila së fundmi ka marrë rolin e nënës dhe është distancuar nga skena muzikore.

Se flitet e stërflitet për të Tuna është në dijeni dhe kjo e bën me qeshë madje.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram ku vjen duke qeshur, ajo shkruan 'Lëre çdokend të mendojë çfarë të dojë... vetëm qeshë'.

Ndryshe, Tuna rikthehet së shpejti në skenë me një projekt të ri.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/