Iu kujtohet Genta e Big Brother? Ja sa ka ndryshuar

Iu kujtohet Genta e Big Brother? Ja sa ka ndryshuar
Iu kujtohet Genta e Big Brother? Ja sa ka ndryshuar
Iu kujtohet Genta e Big Brother? Ja sa ka ndryshuar

Ishte ndër femrat më të përfolura në Reality shoun më të ndjekur në vend, shkruan Kosovarja.

Edhe pse nuk është pjesë e estradës vazhdon të jetë ndër personazhet që marrin shumë vëmendje.

Kësaj here ishte e ftuar edhe në emisionin e Rudina Magjistarit, ku në media po flitet shumë edhe për ofendimet e ndjekësve lidhur me të, pasi që ende mbahet mend skandali me foto që ia bëri ish i dashuri derisa kjo ishte pjesë e shtëpisë.

Por, Genta sot ka ndryshuar shumë, kjo falë edhe disa ndërhyrjeve që e bëjnë të duket shumë më ndryshe.

E për këtë flasin imazhet në vazhdim./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/