Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin

Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin
Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin
Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin

Soni Malaj si edhe gjithë fytyrat e tjera publike, shpesh herë është komentuar për jetën private.

Është e ditur që këngëtarja ka një martesë të dështuar me Mirko Lucarelli, shkruan lajmi.net.

Por, përveç kësaj, ajo vite më parë ka pas një romancë edhe me këngëtarin Flori Mumajesi e po ashtu edhe një duet.

Soni ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Shiko kush luan”, ku u ‘detyrua’ të përgjigjej edhe në disa pyetje që kishn të bënin me jetën e saj private.

“Fluturimi 3470” ishte dueti që Soni Malaj e këndoi vite më parë bashkë me Flori Mumajesin, me të cilin atë kohë ishte në lidhje.

Tek Luana, ajo u pyet se çfarë do ta rikthente atë përsëri në një duet me Florin, përgjigja e saj ishte “kërkesat nga fansat” dhe “arsyet humanitare”.


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/