Ish i fejuari i Gentës shoku i ngushtë i Robertit të Nores (Foto)

Ish i fejuari i Gentës shoku i ngushtë i Robertit të Nores (Foto)
Ish i fejuari i Gentës shoku i ngushtë i Robertit të Nores (Foto)
Ish i fejuari i Gentës shoku i ngushtë i Robertit të Nores (Foto)

A ka miqësi mes të njohurve në estradë? Sigurisht që po. Ka këngëtare e këngëtar që kanë të njëjtin profesion, e që gjithashtu ndajnë miqësi mes vete, shkruan "Kosovarja".

E, Robert Berisha dhe Milot Binaku janë bashkëpunëtor dhe shokë shumë të mirë. Janë bashkë në mbrëmje muzikore, por gjithashtu shoqërohen edhe jashtë punës.

Miloti dikur njihej më shumë si i fejuari i këngëtares Genta Ismajli, ndërkaq tani është i martuar me një femër tjetër, shkruan "Kosovarja".

Lexo Revisten Online

Korrik, 2017 (2)

€ 1.99

| Blej Tani
Angelina Shala - E bukur, e mençur dhe shumë e talentuar
Qani Mehmedi: Kurrë nuk u jam nënshtruar diktateve
Viktimat e dhunës seksuale në Kosovë
Xajë Nura - Një emër që duhet shënuar

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/