Hidhet në përqafim të një mashkulli tjetër, Behari e harron Kemailin

Hidhet në përqafim të një mashkulli tjetër, Behari e harron Kemailin
Hidhet në përqafim të një mashkulli tjetër, Behari e harron Kemailin
Hidhet në përqafim të një mashkulli tjetër, Behari e harron Kemailin

Gaye Turgut, është aktorja turke e cila për mrekulli e luan personazhin e Beharit në serialin, Benni Affet.

Një vajzë shumë e bukur, por që lufton shumë për dashuri përballet me shumë befasi në këtë serial, përcjell ORAvip.

Në këtë telenovelë ajo është e dashura e Kemialit, derisa në jetën reale ajo është bashkëshortja e Deniz Evin që luan rolin e Ymytit në serial.

Duket se prapa kamerave, Behari nuk mundet të i rezistojë dashurisë së tij, pasi që ne çdo moment i hidhet në përfaqim burrit të saj… Shikoni si duken ata dy bashkë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/