Harrojeni Encën, shikoni sa është shëndoshur Genta Ismajli

Harrojeni Encën, shikoni sa është shëndoshur Genta Ismajli
Harrojeni Encën, shikoni sa është shëndoshur Genta Ismajli
Harrojeni Encën, shikoni sa është shëndoshur Genta Ismajli

​Genta Ismajli numëron vite të tëra në skenë edhe pse vitet e fundit ka qenë më e tërhequr nga muzika.

Por ashtu siç ndodh edhe me këngëtaret e tjera apo femrat e ekranit, edhe për Gentën pamja e jashtme është e një rëndësie të veçantë. 

E konsideruar shpesh si një femër seksi,. Ky koncept për Gentën ka nisur të zbehet kohët e fundit. 

Në daljet e fundit këngëtarja duket se ka shtuar mjaft kilogramë. 

E nëse deri tani, Enca është konsideruar si një nga këngëtaret më të mbushura, duket se vendin e saj po e zë Genta.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/