Habit pamja reale e Shkurte Gashit e Shyhrete Behlulit (Foto)

Habit pamja reale e Shkurte Gashit e Shyhrete Behlulit (Foto)
Habit pamja reale e Shkurte Gashit e Shyhrete Behlulit (Foto)
Habit pamja reale e Shkurte Gashit e Shyhrete Behlulit (Foto)

Duket sikur koha ka ndaluar për këngëtaret tona, sikur vitet s'po ecin për to. E çuditshme se si duken më të reja tani sesa para disa vitesh, shkruan "Kosovarja".

Njerëzit pyesin me të drejtë se çfarë po bëjnë, si nuk po plaken.

Në të vërtet, me avancimin e teknologjisë, gjithçka është e mundur, sidomos kur bëhet fjalë për tu dukur bukur në foto, shkruan "Kosovarja".

Shyhrete Behlulin, Motrat Mustafa, Shkurte Fejzen, Mihrije Brahen, Remzie Osmanin, Shkurte Gashin, e të tjerat, ti shohësh live pa dyshim që nuk u duket fytyra aq "akull" sa në foto.

Shikoni gjendjen reale të Shyhretes dhe Shkurtes./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/