Gruaja kaçurrele e Naimit i le mbrapa me bukuri gratë e Okit dhe Labinotit

Gruaja kaçurrele e Naimit i le mbrapa me bukuri gratë e Okit dhe Labinotit
Gruaja kaçurrele e Naimit i le mbrapa me bukuri gratë e Okit dhe Labinotit
Gruaja kaçurrele e Naimit i le mbrapa me bukuri gratë e Okit dhe Labinotit

Ishin treshja perfekte e serialin më të shikuar vendor ‘Kafeneja jonë’, të cilët me humorin e tyre bënë që në shumë familje të ketë disponim.

Ata e ndërprenë punën e përbashkë, po në memorien e publikut mbeten një treshe e tillë e papërsëritshme.

Jashtë roleve të tyre, edhe pse me të njetin sens humori, ata kanë krijuar familjet e tyre dhe shpesh na sjellin imazhe të bukura nga ngrohtësia familjare.

Të tre janë të martuar dhe me fëmijë dhe kolegialitetin e tyre e mbajnë ende. Të paktën këtë e shohim përmes postimeve të tyre në rrjetet sociale.

Në disa fotografi ata shihen pranë zonjave të tyre, e që secila duket më e bukur se tjetra.

A janë shoqëruar mes vete edhe gratë e tyre?

Nuk dihet nëse ata dalin bashkë, po ajo që shihet është se gruaja e Naimit me flokët kaçurrele po merr vëmendjen më tepër.

Tre aktorët janë me fat që kanë në krah femra si këto./ORAinfo/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/