Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë

Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë
Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë
Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë

Gratë e këngëtarëve të njohur shoqe të mira Sabri Fejzullahu dhe Shkëlzen Jetishi janë artistët më të çmuar në vendin tonë.

Në repertorin e tyre kanë këngë te shumta të cilat konsiderohen si perla të muzikës shqipe.

I kemi parë shpesh bashkë, por miqësi paskan edhe gratë e tyre. Nera, bashkëshortja e Sabriut në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me Valën, gruan e Shkëlzenit. Të dyja duken shumë bukur pranë njëra tjetrës./21Media 


Lexo Revisten Online

Maj, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
A është Albert Hashimi biznesmeni më i bukur?
KU TA GJEJ DURIMIN?
Ilir Sinani: Jam njëfarë patrioti i vogël
Zonja e parë e Prishtinës

http://kosovarja.al/showbiz/