Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë

Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë
Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë
Gruaja e Sabriut dhe ajo e Xenit bëhen bashkë

Gratë e këngëtarëve të njohur shoqe të mira Sabri Fejzullahu dhe Shkëlzen Jetishi janë artistët më të çmuar në vendin tonë.

Në repertorin e tyre kanë këngë te shumta të cilat konsiderohen si perla të muzikës shqipe.

I kemi parë shpesh bashkë, por miqësi paskan edhe gratë e tyre. Nera, bashkëshortja e Sabriut në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me Valën, gruan e Shkëlzenit. Të dyja duken shumë bukur pranë njëra tjetrës./21Media 


Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/