Greta Koçi me dhuratë dhe urim të veçantë për lindjen e vajzës së Xhensilës dhe Besit

Greta Koçi me dhuratë dhe urim të veçantë për lindjen e vajzës së Xhensilës dhe Besit
Greta Koçi me dhuratë dhe urim të veçantë për lindjen e vajzës së Xhensilës dhe Besit
Greta Koçi me dhuratë dhe urim të veçantë për lindjen e vajzës së Xhensilës dhe Besit

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar.

Greta Koçi po vazhdon të mbetet ndër emrat më aktiv në skenën muzikore shqiptare dhe këtë po e dëshmon me projektet e fundit, shkruan Kosovarja.

Me rastin e lindjes së vajzës së Xhensilës dhe Besit, Greta është ndër koleget e para që ka uruar çiftin.

Me një dhuratë të lezetshme, ky është urimi i Gretës për Ajkën e vogël. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://kosovarja.al/showbiz/