Gresa e kall Gjermaninë (Video)

Gresa e kall Gjermaninë (Video)
Gresa e kall Gjermaninë (Video)
Gresa e kall Gjermaninu00eb (Video)

Vajza e këngëtares Shkurte Fejza di të ndez atmosferën sikurse nëna e saj, duke e bërë të mbahet mend, shkruan revista Kosovarja.

Në llogarinë e saj është aktive gjithmonë duke hedhur fotografi dhe duke treguar pamjen e saj të freskët, por edhe video nga pjesëmarrjet e saj nëpër ahengje dhe koncerte të ndryshme, si në këtë videon më poshtë./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/