Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)

Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)
Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)
Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)

Gresa Behluli thjesht nuk ka të ndalur.

Ajo së fundmi është në përgatitje e sipër të këngës së saj më të re, shkruan “Kosovarja”.

Kënga do të jetë e stilit pop dhe shumë verore, ndërsa për xhirime Gresa është kujdesur që të punoj me Urban graphics.

Në një prononcimi për revistën “Kosovarja”, Gresa tha se xhirimet janë bërë në disa lokacione të ndryshme në Prishtinë dhe Gjilan.  Dhe pritet që kënga të publikohet në javën e ardhshme.

Më poshtë ne ua sjellim disa pamje nga klipi më i ri i Gresës./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/