Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)

Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)
Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)
Gresa Behluli gati klipin e ri pamje nga xhirimet (Foto/Video)

Gresa Behluli thjesht nuk ka të ndalur.

Ajo së fundmi është në përgatitje e sipër të këngës së saj më të re, shkruan “Kosovarja”.

Kënga do të jetë e stilit pop dhe shumë verore, ndërsa për xhirime Gresa është kujdesur që të punoj me Urban graphics.

Në një prononcimi për revistën “Kosovarja”, Gresa tha se xhirimet janë bërë në disa lokacione të ndryshme në Prishtinë dhe Gjilan.  Dhe pritet që kënga të publikohet në javën e ardhshme.

Më poshtë ne ua sjellim disa pamje nga klipi më i ri i Gresës./Kosovarja/

Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.

[email protected] [email protected] Tel: +383 38 51 75 75 - MOB: +383 44 14 34 48;

Na ndiqni në

http://kosovarja.al/showbiz/