Gresa Behluli e zonja edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur ajo...

Gresa Behluli e zonja edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur ajo...
Gresa Behluli e zonja edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur ajo...
Gresa Behluli e zonja edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur ajo...

Këndimi nuk qenka talenti i saj i vetëm, ajo mahnit edhe në kuzhinë.

Gresa Behluli, e njohur fillimisht si vajza e Shkurte Fejzës, nijhet për shumë projekte muzikore, e ndër to është edhe dueti me nënën e saj, i titulluar “Nëna ime”, shkruan Kosovarja.

Mirëpo, edhe pse nuk është shumë aktive me muzikë, Gresa vazhdon të mbetet aktive në rrjete sociale.

Kësaj radhe ajo ka postuar një pjatë ushqimi në “Instastory”, ku aty shihen pasta të dekoruara, si dhe një gotë verë e bardhë.

“Made by Gressi”, ka bashkangjitur këngëtarja në fotografi, duke treguar për ndjekësit e saj se vetë e ka përgatitur ushqimin. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/