Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)

Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)
Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)
Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)

Moderatorja Rudina Magjistari gjithnjë është vënë në qendër të “sulmeve” për shkak të lapseve të saj gjatë emisionit.

Ajo është shfaqur edhe sot si çdo ditë në transmetimin e programit të pasdites. Por një teleshikues i vëmendshëm ka kapur një detaj që i ka bërë përshtypje tek duart e moderatores së njohur.

Rudina duket se e ka pasur me nxitim sot dhe nuk është kujdesur që manikyri i saj të ishte ashtu siç duhej, duke e lënë një gisht të palyer.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/