Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)

Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)
Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)
Godet sërish Rudina! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë! (Foto)

Moderatorja Rudina Magjistari gjithnjë është vënë në qendër të “sulmeve” për shkak të lapseve të saj gjatë emisionit.

Ajo është shfaqur edhe sot si çdo ditë në transmetimin e programit të pasdites. Por një teleshikues i vëmendshëm ka kapur një detaj që i ka bërë përshtypje tek duart e moderatores së njohur.

Rudina duket se e ka pasur me nxitim sot dhe nuk është kujdesur që manikyri i saj të ishte ashtu siç duhej, duke e lënë një gisht të palyer.

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/