Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini

Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini
Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini
Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini

Këngëtarja Gjyste Vulaj është duke i shijuar maksimalisht pushimet.

Aktualisht ajo gjendet në Santorini të Greqisë dhe momente nga atje po ndanë edhe me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net

Se është duke i shijuar maksimalisht pamjet e bukura atje e ka thënë vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie së fundmi.

”Me tu knaq shpirti” shkruan përkrah imazhit të Gjyste Vulajt në Instagram.

Me tu knaq shpirti ! #vulcanosantorini #suunset???? #santorini
A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/