Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini

Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini
Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini
Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini

Këngëtarja Gjyste Vulaj është duke i shijuar maksimalisht pushimet.

Aktualisht ajo gjendet në Santorini të Greqisë dhe momente nga atje po ndanë edhe me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net

Se është duke i shijuar maksimalisht pamjet e bukura atje e ka thënë vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie së fundmi.

”Me tu knaq shpirti” shkruan përkrah imazhit të Gjyste Vulajt në Instagram.

Me tu knaq shpirti ! #vulcanosantorini #suunset???? #santorini
A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on


Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/