Gjyste Vulaj çmend me gjoksin shpërthyes, ja çfarë ka veshur...

Gjyste Vulaj çmend me gjoksin shpërthyes, ja çfarë ka veshur...
Gjyste Vulaj çmend me gjoksin shpërthyes, ja çfarë ka veshur...
Gjyste Vulaj çmend me gjoksin shpërthyes, ja çfarë ka veshur...

Është ndër femrat më të pëlqyera sidomos për mbrëmjet live ku e ndez atmosferën, shkruan Kosovarja.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, në shumë raste atë e kanë ngatërruar me vajzën e saj Rosanën, me të cilën kanë ngjashmëri marramendëse.

Që nga fillimi i karrierës, Gjystja njihet për veshjen dhe stilin ekstravagant, por kësaj here ajo vërtetë ka çmendur ndjekësit me këtë stil.

Vërtetë se pamja e saj është për të gjitha komplimentet, për këtë flet vet fotografia./Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/