Gjiko dhe Elita Rudi më në fund pranojnë se janë në lidhje (Foto)

Gjiko dhe Elita Rudi më në fund pranojnë se janë në lidhje (Foto)
Gjiko dhe Elita Rudi më në fund pranojnë se janë në lidhje (Foto)
Gjiko dhe Elita Rudi më në fund pranojnë se janë në lidhje (Foto)

Reperi i njohur, Gjiko duket se nuk i ndahet për as edhe një moment prezantueses seksi Elita Rudi.

Çifti më i ri i skenës duket se po kalojnë ditë të mira krahë njëri- tjetrit edhe në këto ditë të ftohta, shkruan Indeksonline.

Dyshja së fundi kanë pranuar haptazi lidhjen e tyre, duke publikuar foto të përbashkëta të realizuara në Brezovicë.

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/