Gili dhe Iliri tejet të lumtur, kështu e kaluan Shën Valentinin

Gili dhe Iliri tejet të lumtur, kështu e kaluan Shën Valentinin
Gili dhe Iliri tejet të lumtur, kështu e kaluan Shën Valentinin
Gili dhe Iliri tejet të lumtur, kështu e kaluan Shën Valentinin

Ilir Berani dhe këngëtarja e njohur Gili, janë ndër çiftet më të dashura për publikun

Që nga fillimi i karrierës së Gilit, ata janë të pandashëm të cilët shfaqen çdoherë pranë njëri-tjetrit, madje Iliri qëndron gjithnjë prapa të hiteve të mëdha të këngëtares. 

E përveç karrierës, çifti gëzojnë një jetë plot me harmoni. Pikërisht, sot në ditën e të dashuruarve Gili publikon imazhin me bashkëshortin e saj, duke lënë në mbishkrim vetëm dy zemra, shkruan Gazeta Blic.

Siç duket Gili nuk i preferon poezitë për të dhuruar dashuri..

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/