Geti e shton këtë dekor në shtëpi, a do i pëlqej Marinës

Geti e shton këtë dekor në shtëpi, a do i pëlqej Marinës
Geti e shton këtë dekor në shtëpi, a do i pëlqej Marinës
Geti e shton ku00ebtu00eb dekor nu00eb shtu00ebpi, a do i pu00eblqej Marinu00ebs

Janë emrat më të komentuar në show bizit si çift, Geti qysh nga njohja me moderatoren simpatike, u shpërngul për të jetuar në Tiranë, shkruan Kosovarja.

Dasma e tyre do mbahet mend gjatë, ata kurorëzimin e dashurisë së tyre zgjodhën ta festojnë me miq dhe familjarë në një ambient magjik në breg det.  Marina si një vajzë e zonja dhe shumë e aftë tërhoqi pas vetës reperin kosovar në të gjitha format, ata sot jetojnë të lumtur në qytetin e vajzës ku vazhdon të ndërtoj karrierën si prezantuese.

Marina ka javë që merret me spektaklin ‘C’est la vie’ asaj ju besua kjo pune dhe mban peshën e prezantimit dhe rrjedhës së këtij formati i cili  ka motiv, garues, ka sfid dhe  bënë bashkë shume artistë.

Në anën tjetër edhe Geti si gjithmonë me prurjet e tij që bëjnë bukur zhurmë të madhe dhe shpesh ato mbetën hite dhe që dëgjohen gjithandej.

Ngase mund të mendojmë se natyra e reperëve është paksa rebele, shpeshta dëshmojnë të kundërtën, tregojnë një anë shumë të butë dhe aq melankolik sa të bëjnë të dyshon se janë këta djemtë e skenës, me ato tekstet tw cilat cilësohen shpesh shumë të vrazhda. .

Reperi shpesh befason, duket sikur disa gjëra nuk i interesojnë por jo Geti është shumë I kujdesshëm prandaj dhe ka përvetësuar bionden seksi. Nëpërmjet disa videove ka treguar se ka rregulluar bredhin e vitit të ri. Marina nuk duket asgjëkundi, dhe nuk mund ta dimë a kanë dekoruar bashkë pemën apo ai vetëm.

Dhe këtu shtohet pyetja dhe ngitet dyshimi se sa do e pëlqen Marina këtë dekorim që Geti I ka bërë bredhit që në një formë është një pjesë e rëndësishme në festat e fund vitit. /Kosovarja/  

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/