Geta shfaqet provokuese në plazh

Geta shfaqet provokuese në plazh
Geta shfaqet provokuese në plazh
Geta shfaqet provokuese në plazh

Ajo publikon fotografi nga plazhi Getta Beqa muajt e fundit është një ndër femrat më të përfolura shqiptare.

Ajo muaj më parë është shpallur edhe kampione e botës në sportin e Bodybuildingut. Përkundër angazhimeve që ka ajo gjen kohë edhe të pushoj.

Ajo në Instagram është shfaqur provokuese teksa shihet në plazh. Ndryshe kampionja është nënë e tre fëmijëve./21Media


Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/