Geta Beqa tregon këmbët e bukura, tund të pasmet përballë pasqyrës

Geta Beqa tregon këmbët e bukura, tund të pasmet përballë pasqyrës
Geta Beqa tregon këmbët e bukura, tund të pasmet përballë pasqyrës
Geta Beqa tregon këmbët e bukura, tund të pasmet përballë pasqyrës

Tashmë kur përmendet emri i saj gjithmonë na vjen para syve një grua me trup të mrekullueshëm

Fjala është për bukuroshen, Geta Beqa e cila njëherësh është shndërruar në gruan shqiptare më sensacionale në “Instagram” krejt fal aktiviteteve ditore që bënë.E njohur ndryshe si modelja shqiptare e “Instagramit”, Beqa edhe këtë herë ka marrë vëmendjen e plotë të 129 mijë ndjekësve, sa ka që e përcjellin çdo aktivitet të saj.

E veshur me një fustan ngjyrë “Avokado” të cilin siç mund ta vëreni edhe në imazh, e kishte shtrënguar goxha fort në bel me anë të një lidhëse të ngushtë, ajo ka shkëlqyer para syrit të aparatit fotografik teksa nuk ka hezituar të ndante një buzëqeshje të ëmbël.

Me syzet e vendosura e me flokët e lëshuara ajo ka treguar se di të duket e bukur edhe kur vishet thjeshtë. Fokusi kryesorë i gjithë imazhit janë këmbët e saja të skalitura e të ushtruara.Beqa para disa ditëve bëri buj kur nxori një video të shkurtër në “Instagram” teksa u pa të tundte të pasmet për disa sekonda. 


Për disa kjo ishte thjeshtë sa për t’i bërë reklamë trupit e për disa të tjerë ishte vetëm sa për të rënë në sy.Por ajo që dihet është se Beqa është një kampione e shumëfishtë në botë, teksa ka rrëmbyer shumë çmime të para kudo që na ka përfaqësuar si sportiste.Ndryshe ajo është edhe nënë dhe kujdesin për fëmijët e saj nuk e ka lënë asnjëherë anash. Para pak ditëve ajo bashkë me ta ka qenë për pushime në Shqipëri nga ku edhe ka ndarë imazhe.

Lexo Revisten Online

Gusht, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
E pakrahasueshmja Morenë!
Gjurmëmadhi Qani Mehmedi
Pa Kosovë si pa sy!
Si u mor gabimisht në Hagë Agim Murtezi?

https://kosovarja.al/showbiz/