Geta Beqa me mëngjes selfie nga dushi

Geta Beqa me mëngjes selfie nga dushi
Geta Beqa me mëngjes selfie nga dushi
Geta Beqa me mëngjes selfie nga dushi

Shume femra ëndërrojnë ta kenë trupin e saj, dhe jo vetëm! Edhe meshkujt mund t’ia kenë zili Geta Beqës, shkruan Indeksonline.

Trajnerja seksi e fitnesit ditëve të fundit është duke qëndruar në Gjermani, ndërsa sot në mëngjes ka postuar edhe një fotografi në rrjetin e saj social Instagram. 

Geta shihet me një peshqir mbi kokë ndërsa shkruan: Merrni frymë thellë dhe shijoni vetëm ditën tuaj.

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/