Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)

Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)
Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)
Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)

Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më pa komplekse.

Këtë gjë e ka dëshmuar edhe në koncertin e fundit të mbajtur në Prizren, shkruan Indeksonline.

Ajo ka performuar para publikut në patika me një fustan të thjeshtë dhe tejet bukur.

Genta është pritë nga një publik shumë i madh, ku ka performuar edhe këngën më të re "Dy dashni".

#dydashni #prizren
A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Lexo Revisten Online

Shtator, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Shqiptari që rrëmbeu titullin “Më i bukuri i Gjermanisë”
Ç’kohë është kjo?
Ia ka bërë varrin djalit, edhe pse eshtrat ende nuk i janë gjetur
Luftëtari që vlejti sa 1000 ushtarë

http://kosovarja.al/showbiz/