Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)

Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)
Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)
Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)

Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më pa komplekse.

Këtë gjë e ka dëshmuar edhe në koncertin e fundit të mbajtur në Prizren, shkruan Indeksonline.

Ajo ka performuar para publikut në patika me një fustan të thjeshtë dhe tejet bukur.

Genta është pritë nga një publik shumë i madh, ku ka performuar edhe këngën më të re "Dy dashni".

#dydashni #prizren
A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

http://kosovarja.al/showbiz/