Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie

Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie
Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie
Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie

Politikani Shaip Muja prej vitesh është aktiv në skenën politike vendore. Është një ndër figurat e përfolura të politikës kosovare, i zoti e i dëshmuar kaherë, shkruan "Kosovarja".

Përkrah tij, qëndron edhe një grua e fortë, e zonja dhe profesioniste. Është Anita, bashkëshortja e Shaip Mujes, e cila udhëheq një biznes privat të njohur në kryeqytet.

Anita, nënë e dy djemve tashmë të rritur, është ndër ato gra që mbahen vërtet mirë dhe që vitet vetëm i zbukurojnë e mosha nuk u lë shenjë, shkruan "Kosovarja".

Disa herë është komentuar pamja e saj, e së fundi e shoqja e Shaipit po duket si kukullat e famshme Barbie.

A po ju duket edhe juve. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Shkurt, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
“Nesa Underwear”, Egzon Kazagiqi e Marigona Fazliu godasin me të brendshme...
I lumtur apo i mërzitur?
Nëna që ia vranë fëmijët - Shtron sofrën për fëmijët që si ka më...
Afarist i suksesshëm, drejtor ekzekutiv i Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane

https://kosovarja.al/showbiz/