Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie

Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie
Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie
Gati vjehërr, por gruaja e Shaip Mujes bëhet si kukulla barbie

Politikani Shaip Muja prej vitesh është aktiv në skenën politike vendore. Është një ndër figurat e përfolura të politikës kosovare, i zoti e i dëshmuar kaherë, shkruan "Kosovarja".

Përkrah tij, qëndron edhe një grua e fortë, e zonja dhe profesioniste. Është Anita, bashkëshortja e Shaip Mujes, e cila udhëheq një biznes privat të njohur në kryeqytet.

Anita, nënë e dy djemve tashmë të rritur, është ndër ato gra që mbahen vërtet mirë dhe që vitet vetëm i zbukurojnë e mosha nuk u lë shenjë, shkruan "Kosovarja".

Disa herë është komentuar pamja e saj, e së fundi e shoqja e Shaipit po duket si kukullat e famshme Barbie.

A po ju duket edhe juve. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Tetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Luiza Hasani vajza me yll në ballë
Isha i fundit i ndershëm
I pazëvendësueshmi
Unë budallaqja, u dashurova në profën e matematikës!

http://kosovarja.al/showbiz/