Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?

Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?
Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?
Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?

Françeska Jaçe është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ish-banorja e Big Brother Albania e cila shquhet për linjat trupore, përflitet shumë edhe për jetën luksoze që bën.

Ajo së fundmi ka realizuar një fotosesion me fustane të ndryshme, teksa vihet në pah edhe trupi i saj dhe hiret që posedon./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/