Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?

Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?
Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?
Françeska Jaçe me fustane nusesh! Ka vendos të martohet apo si?

Françeska Jaçe është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ish-banorja e Big Brother Albania e cila shquhet për linjat trupore, përflitet shumë edhe për jetën luksoze që bën.

Ajo së fundmi ka realizuar një fotosesion me fustane të ndryshme, teksa vihet në pah edhe trupi i saj dhe hiret që posedon./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Dhjetor, 2017

€ 1.99

| Blej Tani
Mis, ikonë femërore, ekstravagante, misterioze
Sonte, 31 dhjetor 2017
Çka thotë Shaqir Palushi për kompaninë e tij, për Kosovën, për familjet në nevojë e për Çun Lajçin?
A është dheu i Kosovës i mallkuar?

http://kosovarja.al/showbiz/