Franceska Jace kalon çdo limit, tepër provokuese në bikini

Franceska Jace kalon çdo limit, tepër provokuese në bikini
Franceska Jace kalon çdo limit, tepër provokuese në bikini
Franceska Jace kalon çdo limit, tepër provokuese në bikini

Franceska Jace është njëra nga personazhet publike që udhëton më shumë duke vizituar shumë vende.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” veshur me bikini të bardh dhe teksa po shijon diellin.

Bikinit ajo i kishte kombinuar edhe me një bluzë të hollë plazhe dhe me aksesor që janë syzet.

Ndryshe, Franceska dukej edhe këtë herë “përvëluese”.

Lexo Revisten Online

Qershor, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Ajkune Ahmetaj, një emër suksesi
FAJI JETIM
Njeriu që ndali rrahjet, therjet, vrasjet...
25 të vrarët e hoxhës së Keqekollës

http://kosovarja.al/showbiz/