Franceska Jace apo princeshë nga përrallat?!

Franceska Jace apo princeshë nga përrallat?!
Franceska Jace apo princeshë nga përrallat?!
Franceska Jace apo princeshë nga përrallat?!

Franceska Jace është njëra nga modelet e njohura shqiptare e cila gëzon linjat shumë të mira trupore.

Së fundi ajo ka pozuar për një dizenjatore shqiptare, ku në këto imazhe ajo duket porsi një princeshë e dalë nga përrallat.

Franceska është gjithashtu edhe njëra nga ish konkurrentet e “Big Brother” e cila zgjoi shumë pluhur atë kohë.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.al/showbiz/